Roos Spedition GmbH

Wszędzie tam, gdzie są klienci:
zawsze służymy im pomocą.

Zawsze jesteśmy dostępni osobiście. I najchętniej rozmawiamy o ambitnych transportach ADR. Możemy także pomóc w innych kwestiach – poniżej przedstawiamy możliwość kontaktu w związku z wybranym tematem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Roos? Dyrektor Vito Bentivegna z przyjemnością weźmie udział w rozmowie!

Zaangażowany zespół, fachowa wiedza w zakresie transportu na mistrzowskim poziomie oraz wydajne procedury sprawiają, że realizujemy perfekcyjne transporty ADR!

Team

Jakub<br>Cholewa

Jakub
Cholewa

Accountant

Olimpia<br>Copija

Olimpia
Copija

Accountant

olimpia@roos.com.pl

+48 33 506 62 24

Department
Human Resources

Anna<br>Czaja

Anna
Czaja

Accountant

Dorota<br>Gach

Dorota
Gach

Accountant

Przemyslaw<br>Kowol

Przemyslaw
Kowol

Operations Manager

p.kowol@roos.com.pl

+48 33 506 62 23

Department
General Administration

Pawel<br>Kusber

Pawel
Kusber

Operative Director

pawel.kusber@roos-spedition.com

+48 33 506 62 22

Department
General Administration

Marcin<br>Patrzyk

Marcin
Patrzyk

Planner

marcin@roos.com.pl

+48 33 506 62 16

Department
Planning Department

Lukasz<br>Skora

Lukasz
Skora

Planner

lukasz@roos.com.pl

+48 33 506 62 15

Department
Planning Department

Agnieszka<br>Waniczek

Agnieszka
Waniczek

Insurance Agent

agnieszka@roos.com.pl

+48 33 506 62 09

Department
Insurance Department